mdo PlayUp

Для кого

Хлопці та дівчата, ми будемо раді бачити вас у нашій школі баскетболу Play UP. Батьки, не відкладайте заняття вашої дитини баскетболом на потім! Він/вона вже сьогодні може займатися улюбленим спортом!

Телефонуйте та записуйтесь на ознайомче тренування до баскетбольної школи Play UP.

Вікові категорії дітей: 7-9 років, 10-12 років.
Київ (Солом’янський район) та Бровари

ДЛЯ ЧОГО ПОТРІБНІ ЗАНЯТТЯ?

розвиток наполегливості в досягненні цілей розвиток координації тіла фізична підготовка і витривалість навички роботи в команді Заняття баскетболом - прекрасна альтернатива комп'ютерним іграм для сучасних дітей. Гра розвиває дитину не тільки фізично, а й робить характер більш стійким і цілеспрямованим. Гравці отримують навик командної роботи і вміння працювати спільно.

Баскетбол є одним із засобів фізичного розвитку та виховання молоді.

Динаміка баскетболу дивовижна, кожна атака – це потенційно видовищний та загадковий момент. Також постійний перехід від захисту до нападу передбачає, що абсолютно всі гравці беруть участь у грі. У баскетболі немає воротаря чи захисника, який стоїть 20 хвилин і чекає, у баскетболі кожен гравець і нападник, і захисник.

Тому баскетбол є захопливим, цікавим, динамічним, атлетичним, драйвовим та емоційним видом спорту.

Діти отримують неймовірний заряд емоцій та позитиву навіть просто на тренуваннях. Гравці школи беруть участь в чемпіонатах міста, товариських іграх.

І хто знає, може саме ваша дитина через деякий час стане яскравою зіркою на Баскетбольному Олімпі.

Запишіться на пробне тренування!